Keller Williams Select Realty - Karina Sanford
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Featured Properties

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 218 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  93 Shore Road, Herring Cove, NS B2Y 2N3

  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Maritime Realty
  I ri - 770 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (16d)
  4 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  306 Alabaster Way, Halifax, NS B3P 0G1

  Listing Courtesy Of: RE/MAX Nova
  I ri - 101 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  56 Edget Drive, Lucasville, NS B4B 0V8

  Listing Courtesy Of: RE/MAX Nova (Halifax)
  I ri - 1 398 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  17 Flamingo Drive, Halifax, NS B3M 1S6

  Listing Courtesy Of: Royal LePage Atlantic
  I ri - 414 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (8d)
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  55 Nolas Lane, Eastern Passage, NS B3G 1S3

  Listing Courtesy Of: Keller Williams Select Realty
  I ri - 144 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  82 Sawgrass Drive, Oakfield, NS B2T 0E2

  Listing Courtesy Of: RE/MAX Nova
  I ri - 1 734 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  89 Tuscany Run, Timberlea, NS B3T 0L2

  Listing Courtesy Of: Royal LePage Atlantic
  I ri - 28 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  87 Honeygold Drive #Lot 10B, Halifax, NS B3R 0G3

  Listing Courtesy Of: Royal LePage Atlantic
  I ri - 1 103 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (5d)
  3 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  99 Sarah Ingraham Drive, Williamswood, NS B3V 1N1

  Listing Courtesy Of: RE/MAX Nova (Halifax)
  I ri - 24 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  135 Waxberry Lane, Upper Sackville, NS B4E 0T7

  Listing Courtesy Of: Exit Realty Metro
  My Blog

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Karina Sanford
  Karina Sanford at Keller Williams Select Realty

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  co77v73vprfs70jatb70.png
  Keller Williams Select Realty
  222 Waterfront Drive, Suite 106 Bedford, NS B4A 0H3
  Zyrë

  Karina Sanford
  Sales Representative
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.